ІІІ Всеукраїнський онлайн бізнес-турнір

ІІІ Всеукраїнський онлайн бізнес-турнір

увагаУВАГА!!!! Інформація про ІІІ Всеукраїнський онлайн бізнес-турнір для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2016»

 

З 15 лютого по 9 квітня 2016 року відбудеться ІІІ Всеукраїнський онлайн бізнес-турнір для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми — 2016».

Турнір проходить за ініціативи і патронату Міністерства й освіти України, Інституту модернізації змісту освіти, Університету менеджменту освіти, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна», міжнародної консалтингової компанії KPMG, ГО «Поруч», Компанії Інтелектуальних Технологій.

Географія заходу охоплює всі регіони України.

У ньому зможуть взяти участь старшокласники ЗНЗ та студенти молодших курсів ВНЗ І-ІІ р.а. віком від 14 до 18 років (включно).

Місією цього турніру є виявлення представників майбутньої економічної та бізнес-еліти, спонукання молоді до чіткого вибору професії, націлення на ефективне навчання протягом життя, подальшу самореалізацію й отримання життєвого досвіду.

Для проведення турніру використовується ділова гра — бізнес-симуляція ViAL+.

Симулятор дозволяє кожному учаснику відчути себе у кріслі директора та зрозуміти, як на практиці керувати компанією. Адже під час турніру в управління надається віртуальна фірма та стартовий капітал.

Головне завдання – налагодити виробництво й розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками й мало провідні позиції на ринку.

Конкурентами у досягненні мети виступають компанії інших учасників турніру. Кожен має можливість досягнути вершини підприємництва, набувши досвіду й використавши свою логіку, уміння, навики і знання.

увага2Реєстрація вже відкрита! 

З 15.02 до 17.02 триватиме навчальний етап (3 раунди симуляції),

з 18.02 до 05.03 у 17-ти раундах онлайн визначиться 90 півфіналістів, які боротимуться за місце у 20-ці фіналістів протягом 24 онлайн-раундів (з 09.03 до 27.03).

Фінал проходитиме з 29.03 до 06.04 онлайн і 08-09.04 в очному форматі у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана (м.Київ, просп.Перемоги, 54/1).

Фіналістам:

— покривається дорога (в межах 400 грн. на особу);

— повністю оплачується проживання;

— передбачене фінансове заохочення.

На переможців чекають цінні призи від спонсорів й організаторів заходу: 

— фінансове заохочення;

— сюрприз від компанії «Кока-Кола Бевериджис» (минулого року це були сертифікати на 16, 8 і 4 тис. грн (за І,ІІ і ІІІ місце відповідно) від магазину Rozetka.com.ua).

Участь є безкоштовною.

Група події в «Контакті»: vk.com/strategyfirm

Зареєструватись можна на сайті kint.com.ua

Телефон організатора: 097-224-29-21 (Паздрій Віталій Ярославович, генеральний директор КІНТ, викладач кафедри стратегії підприємств КНЕУ).

 

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar