Про результати участі у конкурсах та олімпіадах.

У 2016-2017 н.р. у II (районному) етапі олімпіад взяли участь 43 учні гімназії. Слід відзначити, що у порівнянні з минулим роком результативність участі команди ЗГ «Контакт» дещо підвищилась.

Команда учнів ЗГ «Контакт» зайняла V місце (серед шкіл нового типу Вознесенівського району) за результатами: 43 учні набрали 56 балів; отже, коефіцієнт ефективності команди становить 1,3, що на 0,1 більше, ніж в минулому році. За якістю виступу команди серед шкіл нового типу учні гімназії посіли IV місце (якість виступу – 74%, що на 12% вище, ніж в минулому році).

Інформація про результативність учасників–призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016-2017 н.р. наведена в таблиці.

Предмет, ПІБ Клас Місце ПІБ учителя
Українська мова і література

  1. Риженьких Вікторія
  2. Хвостенко Марія
  3. Дубіна Ксенія
  4. Соляна Тетяна
 

10

7

10

8

 

I

II

III

III

 

Усенко В.І.

Могилевець Ю.В.

Усенко В.І.

Могилевець Ю.В.

Англійська мова

  1. Твердовська Ніна
  2. Гончаренко Артем
  3. Нестеров Микита
 

8

8

10

 

III

III

III

 

Федорова Н.В.

Федорова Н.В.

Федорова Н.В.

Німецька мова

  1. Бражененко Євген
  2. Риженьких Вікторія
  3. ВеденкоМарія
  4. Орешнікова Аліса
 

8

10

9

9

 

III

III

III

III

 

Риндєєва Н.П.

Риженьких О.В.

Миронова Т.П.

Риндєєва Н.П.

Історія

  1. Карпенко Максим
  2. Чернишов Анатолій
  3. Шилков Данило
  4. Севастьянов Микита
  5. Чернишова Анастасія
  6. Ловська Діана
  7. Нестеров Микита
  8. Волчков Артур
 

11

11

8

10

10

9

10

11

 

III

III

II

III

II

III

I

II

 

Розсоловський С.А.

Розсоловський С.А.

Походенко А.С.

Антонік Є.Є.

Антонік Є.Є.

Антонік Є.Є.

Антонік Є.Є.

Розсоловський С.А.

Основи правознавства

  1. Боярчукова Олександра
  2. Чернишова Анастасія
  3. Севастьянов Микита
  4. Ловська Діана
  5. Кабанов Костянтин
 

9

10

10

9

9

 

III

II

II

III

III

 

Походенко А.С.

Антонік Є.Є.

Антонік Є.Є.

Походенко А.С.

Походенко А.С.

Фізіка

  1. Іванов Клим
  2. Єфремов Денис
 

7

7

 

III

III

 

Баранова О.А.

Баранова О.А.

Російська мова та література

  1. Риженьких Вікторія
 

10

 

III

 

Євко О.Г.

Інформаційні технології

  1. Мороз Артур
  2. Кабанов Костянтин
 

10

9

 

III

II

 

Чернова Л.П.

Чернова Л.П.

Хімія

1.      Гулевський Микола

 

8

 

III

 

Туманова І.В.

Географія

1.           Твердовська Ніні

 

8

 

III

 

Каледін П.П.

Біологія

  1. Марченко Анастасія
 

8

 

III

 

Каледін П.П.

У 2016-2017 н.р. у II (районному) етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім.. Петра Яцика 2 учні гімназії посіли призові місця, а саме: Риженьких Вікторія (10 кл.) – III місце (вчитель Усенко В.І.), Алєксєєнко Вероніка (4 кл.) – II місце (вчитель Круглицька Л.П.).

У II (районному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка у 2016-2017н.р. взяли участь 2 учні гімназії. Учениця 10 класу Дубіна Ксенія посіла I призове місце (вчитель Усенко В.І.).

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
wpDiscuz