Результати роботи зі здібними та обдарованими учнями у 2015-2016 навчальному році

Результати роботи зі здібними та обдарованими учнями  у 2015-2016 навчальному році

У конкурсі-захисті  науково-дослідницьких робіт у 2015-2016 навчальному році взяв участь учень 10 класу Волчков А., який посів II призове місце. Результативність забезпечила вчитель української мови та літератури Усенко В.І.

У II етапі олімпіад взяли участь 42 учні гімназії. Слід відзначити, що у порівнянні з минулим роком результативність участі команди ЗГ «Контакт» дещо знизилась. (Результати участі команди ЗГ «Контакт» визначені у наказі департаменту ОНМС Запорізької міської ради від 28 грудня 2015 року № 555р «Про результати участі учнів м. Запоріжжя у II (районному/міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015-2016 навчальному році»). Коефіцієнт ефективності знизився з 1,8 до 1,2. Команда учнів ЗГ «Контакт» зайняла ІV місце (серед шкіл, підпорядкованих УОН департаменту) за результатами: 42 учнів набрали 52 бали; отже, коефіцієнт ефективності команди становить 1,2, що на 0,6 менше ніж в минулому році. Проте у процентному відношенні якість виступу команди складає 62%, так як із 42 учасників 26 посіли призові місця, таким чином за кількістю переможців у процентному відношенні команда гімназії посіла III призове місце (серед шкіл, підпорядкованих УОН департаменту). Це результат спільної роботи учнів та вчителів: Євко О.Г., Могилевець Ю.В., Усенко В.І., Кузнецова Н.М., Антонік Є.Є., Риндєєва Н.П., Миронова Т.П., Баранова О.А., Чернова Л.П., Барушова Т.В., Риженьких О.В., Корнієнко І.П.

На III (обласний) етап було направлено 4 учні гімназії, проте учень 9-го класу Щокін В. через хворобу не взяв участі в олімпіаді з інформаційних технологій, отже в III (обласному) етапі олімпіад взяли участь 3 учні гімназії.  За результатами участі всі учні вибороли призові місця, а саме: з української мови – Захарченко Я., II місце (вчитель Усенко В.І.), з інформаційних технологій – Доленко Т., II місце (вчитель Чернова Л.П.), з німецької мови — Риженьких В., III місце (вчитель Риженьких О.В.). Отже, результативність команди учнів ЗГ «Контакт» у поточному навчальному році збільшилась у порівнянні з минулим роком на 67%, що свідчить про якісну роботу вчителів зі здібними та обдарованими учнями.

Впродовж року в гімназії було проведено серію інтелектуальних ігор для учнів початкової ланки (“Своя гра”).

Учні нашої школи є активними учасниками різноманітних предметних конкурсів, які дають можливість перевірити власні знання та проявити свої творчі здібності. З кожним роком кількість учасників таких конкурсів зростає, що свідчить про зацікавленість учнів відповідними предметами.

Так, у 2015 – 2016 н.р. в ІІ (міському) етапі Міжнародного конкурсу з української мови і літератури ім. Тараса Шевченка брали участь 3 учні  гімназії. Козюк Олександр (11 кл.) посів ІІI призове місце (керівник: Усенко В.І.); Риженьких Вікторія (9 кл.) – II місце (керівник Могилевець Ю.В.), Хвостенко Марія (6 кл.) — II місце (керівник Могилевець Ю.В.).

У Міжнародному конкурсі з української мови ім.. Петра Яцика взяли участь 3 учні гімназії, які посіли призові місця у II (міському) етапі, а саме: Ловська Діана (8 кл) – II місце (керівник: Усенко В.І.); Говоруха Катерина (9 кл) – I місце (керівник Могилевець Ю.В.); Васильченко Марк (4 кл) – I місце (керівник Барушова Т.В.).

У 2015-2016 навчальному році вихованці гімназії кількістю 152 учні брали участь в Міжнародному математичному конкурсі  “Кенгуру”. За результатами 5 учнів гімназії отримали сертифікат «відмінно», 39 учнів – «добре».

В інтерактивному природничому конкурсі “Колосок” (осіння сесія) взяв участь 71 учень. За результатами 1 учень посів II місце, 2 учні – III місце, 68 учнів нагороджені грамотами. У весняній сесії взяло участь 39 учнів, із яких 2 учні посіли III призове місце.

Команда учнів початкової ланки взяла участь у міському конкурсі “Всезнайки”.

У Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер» взяли участь 28 учнів гімназії, із них 7 учнів отримали «відмінний» результат, 20 – «добрий».

У Міжнародній природознавчій грі «Геліантус» взяв участь 41 учень гімназії. За результатами участі дипломом III ступеня нагороджено 1 учня, 21 учня – грамотами, 11 учнів стали переможцями шкільного рівня, 15 учнів отримали сертифікати учасників.

У Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник-2016» взяло участь 129 учнів гімназії. Із них Дипломом III ступеня Всеукраїнського рівня нагороджений 1 учень; Дипломом I ступеня Регіонального рівня – 9 учнів, II ступеня – 5 учнів, III ступеня – 5 учнів.

У Міжнародному конкурсі з фізики «Левеня» взяли участь 28 учнів. 8 учнів отримали сертифікат «добре».

У всеукраїнській олімпіаді «Олімпус» в поточному році взяли участь 52 учні з англійської мови, 28 учнів — з німецької мови. Практично всі учні показали високий рівень знань та навичок з англійської та німецької мов. Всі учні набрали балів вище середнього. З англійської мови 4 учні, з німецької мови 2 учні стали дипломантами конкурсу, тобто посіли призові місця. З математики 65 учнів взяли участь у зазначеній олімпіаді та отримали дипломи учасників.

Учні гімназії щорічно беруть участь у програмі “FLEX: програма обміну майбутніх лідерів”. У 2015-2016н.р. 10 учнів 9-10 класів пройшли тестування.

У 2015-2016 році 15 учнів 11 класу взяли участь у тестуванні з іноземної мови в межах міського методичного проекту «Test&Tips»:об’єктивна оцінка досягнень з іноземної мови».

Так як одним із завдань, які стоять перед педагогічним колективом, є розвиток творчих здібностей учнів, то участь їх у різноманітних творчих конкурсах є закономірною.

У міському конкурсі серед учнів 10-11 класів на кращий відгук іноземною мовою про прочитану книгу взяли участь 4 учні гімназії. В очний етап конкурсу вийшла Захарченко Яна., учениця 11 класу, яка посіла ІІІ призове місце (керівник: Кузнецова Н.М.) та отримала сертифікат Запорізького національного університету.

У конкурсі мистецтвознавців «Мистецька пектораль» взяли участь 4 учениці гімназії. За результатами участі Дубіна К. (9 кл.) посіла II призове місце в номінації «Хореографія», Лисенко Т. (8 кл.) – I місце у номінації «Вокал», Хвостенко М. (6 кл.) – III місце у номінації «Образотворче мистецтво», Старікова М. (9 кл.) – II місце у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво».

У виставці малюнків до «Днів сталої енергії» брали участь Яковенко Мирослав (2 кл.) та Баранова Анжеліка (5 кл.). За результатами роботи виставки Баранова А. запрошена на нагородження до Запорізької міської ради 14 червня 2016 року.

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar