Батькам

Поради для учнів та батьків щодо немедичних (тканинних) масок

ДІТИ В ІНТЕРНЕТІ: ЯК НАВЧИТИ БЕЗПЕЦІУ ВІРТУАЛЬНОМУ СВІТІ. Посібник для батьків

Пояснення МОН та МОЗ України щодо особливостей проходження учнями профілактичних медичних оглядів

Інструкція щодо голосування за проєкт №157 в Громадському бюджеті

Рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 01.09.2020 №354 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 29.10.2018 №473 «Про встановлення тарифіф на перевезення пасажирів у міському електротранспорті Запорізького комунального підприємства»

УВАГА! Правила дорожнього руху 2020: пункт 15. Зупинка і стоянка

ОГОЛОШЕННЯ

Приймання заяв для зарахування дітей до дошкільних груп Запорізької гімназії «Контакт» здійснюється шляхом попереднього запису батьків (або їх законних представників) на прийом за телефоном: (061)2268422 . Обов’язковим є  дотриманням протиепідемічних заходів.

До уваги батьків та учнів, що закінчили 9 клас!

Запорізька гімназія №31 та ЗНУ оголошують додатковий набір учнів  до 10 класів за наступними профілями:

 • Екологія, хімія і біологія
 • Математика, робототехніка та інформаційні технології
 • Іноземні мови (англійська, німецька, французька)

Викладання профільних предметів, предметів поглибленого вивчення,  підготовка учнів до участі в предметних олімпіадах та конкурсі-захисті МАН буде здійснюватися досвідченими викладачами ЗНУ та учителями-методистами гімназії з використанням науково-лабораторної бази університету.

Робочим навчальним планом гімназії передбачені додаткові години на вивчення інформаційних технологій, робототехніки, хімії, біології, спецкурсів іноземними мовами.

Якщо Ви прагнете стати частиною відповідального, успішного та креативного суспільства  учнів , готових:

 • змінювати світ навколо
 • сприяти розвитку Запорізького краю
 • отримати міжнародні сертифікати з іноземних мов (англійська: рівні B2 / C1 ); німецька, французька: В1 / В2
 • цікаво презентувати себе та взяти участь у численних національних та міжнародних конкурсах
 • вдосконалювати навички використання хмарних технологій

зателефонуйте нам  і оберіть зручний для Вас час знайомства з нами і зустрічі з викладачами профільних предметів ЗНУ та гімназії

Телефони для довідок:         (061) 2830941

                                                   066 597 31 22

                                                   097 534 32 20

                                                  063 484 62 30

Ми турбуємося про Ваше майбутнє, тому допоможемо зробити його успішним!

Детальну інформацію про Запорізьку гімназію №31 можна знайти на сайті

http://gymnasium31.zp.sch.in.ua/    

https://www.facebook.com/gimnasium31/                                                        

Запорізька гімназія «Контакт» оголошує додатковий набір учнів у 2,6, 8 та 11 класи. За інформацією звертайтеся за адресою: вул. Сєдова 1-В, телефон:(061)226-84-29, (061) 226-84-22.

Лист МОН від 22.06.2020 № 1/9-338 «ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНІВ УКРАЇНИ ЩОДО ОКРЕМИХ ПИТАНЬ ЗАВЕРШЕННЯ 2019/2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ»

ЗНО-2020. Рекомендації Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти: «ЗНО-2020: безпечні умови, зрозумілі процедури»

ПАМ`ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ! Правила та ризики відвідування дітьми дошкільної групи на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)

Гафік проведення ЗНО-2020

КОЛИ ВІДБУДЕТЬСЯ ПРОБНЕ ЗНО-2020?

Завершення навчального року 2019-2020. Звернення директора Запорізької гімназії «Контакт» Тамари Заварзіної

Графік проведення підсумкових контрольних робіт та підсумкового оцінювання учнів 1-11-х класів Запорізької гімназії «Контакт» за ІІ семестр 2019-2020 н.р.

Звернення до батьків під час карантину

Оголошення

          Шановні батьки! Якщо у вас є потреба отримати консультацію щодо дій з заявками на влаштування дітей до дошкільного закладу, вам необхідно звернутися за телефонами:

 • тел. (061) 226-24-09, головний спеціаліст територіального відділу освіти Вознесенівського району Жуковська С.Б.

вівторок 14.00 — 16.00,  четвер 9.00 — 12.00;

 • тел. (061) 226-84-22, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗГ «Контакт» Архангельська О.М.

щоденно 9.00-14.00, крім суботи та неділі.

          Самостійно оформити заявку на влаштування дитини до будь-якого закладу дошкільної освіти можна за допомогою сайту: reg.isuo.org

 

Всеукраїнська школа онлайн стартує 6 квітня о 10:00. Перелік каналів трансляції.

Шановні батьки! В умовах запровадження карантину та з метою запобігання поширення на території України короновірусу COVID-19 освітній процес в Запорізькій гімназії «Контакт» буде здійснюватися з використанням  технологій дистанційного навчання! Реалізація змісту освітньої програми нашої гімназії буде забезпечуватися через платформу «Нові знання» ( Нові знання ). Учні, їх батьки / законні представники будуть отримувати інформацію про зміст навчального матеріалу, завдання для самостійного опрацювання, консультації, критерії оцінювання, механізми зворотнього зв’язку тощо з шкільного предмету від вчителів на зазначеній платформі! Додатково залишаються дійсними ті засоби онлайн комунікації, які ви та ваші діти використовували у спілкуванні з вчителями до запровадження карантину!

Платформа Be Smart ( https://besmart.study/ ) безкоштовно забезпечує рівні можливості для всіх школярів країни та містить: відеорозбір пробне ЗНО-2019, короткі відеолекції з дев’яти навчальних предметів по 20-25 хвилин, більше ніж  2000 тестів, які затверджені МОН. Реєстрація на онлайн платформі безкоштовна.

Посилання на агентство методичні матеріали для дістанційної роботи педагогів / учнів закладів освіти області

Добірка освітніх платформ для дістанційного навчання

МОН и МОЗ надали рекомендації батькам учнів

Поради батькам дошкільників

Поради батькам дошкільнят! Чим годувати дитину після дитячого садка?

Поради батькам. Правила поведінки дошкільників

Правильний ріст и розвиток організму неможліві без забезпечення повноцінного харчування. Воно є обов’язковою умів життя живих організмів.
У процесі роботи, протягом Усього життя організм людини вітрачає значний Кількість механічної и теплової ЕНЕРГІЇ. ЦІ Втрата поповнюються їжею..Правільне харчування — найважлівішій фактор нормального розвитку и зростання підростаючого організму, так як у него витрати ЕНЕРГІЇ набагато более, чем у доросли: більш посилений обмін Речовини, велика рухлівість и пр.
Встановлен, что при неправильному харчуванні молодого організму спостерігається НЕ только уповільнення росту и розвитку, а й вінікає цілий ряд захворювань: недокрів’я, рахіт, шлунково-кишкові захворювання и т. Д.Про правильну організацію харчування школярів повінні дбати НЕ только сім’я , батьки, а й школа, вчителі. У школі має буті буфет, Який Забезпечує школярів гарячими сніданкамі. Щоб робота буфету булу організована правильно, особи, які відповідають за Приготування їжі, повінні складаті меню гарячих сніданків на тиждень з урахуванням характеру ДІЯЛЬНОСТІ дітей, пори року.Прі складанні норм харчування для дітей слід враховуваті таке. Їжа дітей винна мати відносно більшу енергетична Цінність, оскількі на кожен кілограм масі тела дитині потрібна більша Кількість ЕНЕРГІЇ, чем дорослій людіні. Організм, что зростанні, потребує Щодня чотіріразового харчування. Добовий раціон слід розподіліті так: сніданок — 20 … 25%, другий сніданок — 10 … 15, обід — 45 … 50, вечеря — 20 … 25% добової кількості їжі. Визначаючи норми харчування и складаючі раціон харчування, враховують вік дитини, масу ее тела, енергетична Цінність продуктів, їхні смакові якості та ін. Тільки таке точне врахування складу, якості и кількості пожівніх Речовини в продуктах харчування Забезпечує покриття ВСІХ енергетичних витрат організму, что зростанні.
У невеликих школах при складанні меню не всегда враховують потрібну Кількість и якість їжі. Різноманітна їжа — це їжа, яка складається з різніх продуктів рослини и тварини походження. Тільки така їжа відповідає зажадає організму, что зростанні, оскількі вона містіть необхідну Кількість білків, жірів, вуглеводів, мінеральних солей и вітамінів. Чим різноманітніша їжа за складом, тим краще засвоюється вона організмом.
Меню для дітей треба продумуваті заздалегідь, ВРАХОВУЮЧИ їхні вікові Особливості и спожи в харчуванні. Для збудження апетиту діти НЕ потребують Гостра приправ, таких як гірчиця, перець. Зато для них треба включать в меню квашену капусту, овочеві слати, вінегреті и т.ін. Дуже Корисні страви з молока, молочних продуктів и круп. Обов’язковою умів полного засвоєння пожівніх Речовини є смакові якості їжі. Вживання тих самих страв з дня на день виробляти до одноманітного раціону харчування, різко зменшує апетит и зніжує віділення травних соків.
Харчування дітей влітку и взимку Дещо відрізняється. У зимовий период при низьких температурах організм дитини вітрачає более ЕНЕРГІЇ. Тому їжа дитини в цею период винна мати більшу енергетична Цінність. Влітку при вісокій температурі навколишнього середовища рекомендується їжа, яка містіть легкозасвоювані, необхідні для організму пожівні Речовини., Оскількі діяльність травних залоза в дітей у спеку різко зніжується, Кількість травних соків недостатня. Легкозасвоюваною є, например, молочно-рослинна їжа. Молочна їжа містіть усі необхідні для нормального росту и розвитку дітей пожівні Речовини, а в рослінній, кроме того, много вітамінів, мінеральних солей и клітковіні, яка посілює перистальтику кишок. Зловжівання влітку жирною и М’ясна їжею может прізвесті до застою ее в шлунку, кишках, что віклікає бродіння, гніття, а нерідко й розладі ДІЯЛЬНОСТІ травного каналу.Діті молодшого шкільного віку приходять до школи з різнім рівнем гігієнічних знань, умінь и навичок. Завдання вчителя — закріпіті Вже набуті Корисні гігієнічні навички, розвинутості Нові. Необхідною умів для прівчання дітей молодшого шкільного віку до культури поведінкі за столом є приклад учителя. До таких навичок належати обов’язкове миття рук перед їдою, культура поведінкі во время їжі.

 

 

 

 

 

Інструктаж батьків з безпеки життєдіяльності дітей влітку 2019

Відповідальність  за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності

Стаття 259 КК передбачає відповідальність за спеціальний вид неправдивого повідомлення про вчинення злочину — терористичного акту.

За ч. 1 ст. 259 КК кваліфікує зазнаки, тобто безсумнівно для винної особи, неправдиве повідомлення про терористичний акт, яким створювалася загроза для життя людей чи настання інших тяжких наслідків (тілесних ушкоджень багатьом людям, заподіянням великої матеріальної шкоди тощо).

Завідомо неправдиве повідомлення може стосуватися підготовки вибуху, підпалу чи інших дій, що загрожують загибелі людей чи настанням інших тяжких наслідків.

Якщо неправдиве повідомлення було вчинене повторно або спричинило тяжкі наслідки, то діяння кваліфікується за ч. 2 ст. 259 КК.

Неправдиве повідомлення вчинюється умисно. Повідомлення про терористичний акт внаслідок помилки складу злочину не утворює.

Мотивами неправдивого повідомлення про терористичний акт можуть бути різні спонукання — кар’єризм, помста, хуліганство тощо.

Відповідальність за неправдиве повідомлення про терористичний акт настає з шістнадцяти років.

Імунізація дитини — запорука ьезпечногомайбутнього всіх нас!

ЗАКОН УКРАЇНИ

ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)

Наказ про заходи протидії булінгу в Запорізькій гімназії «Контакт»

План заходів Запорізької гімназії «Контакт» щодо запобігання та протидії булінгу на 2019 рік

 

Рішення виконавчого комітету міської ради від 26.11.2018 №525 «Порядок ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у м. Запоріжжя»

УВАГА! Змінено номер стаціонарного телефону старшої школи! Новий номер: (061) 226-84-29

 

 

 

Інформація Управління державної міграційної служби України в Запорізькій області щодо своєчасного оформлення ID-картки дитині, якій виповнилося 14 років

Розвиток дитини — обов’язок батьків!!!

Чому важливі світловідбивачі

Будь помітним — будь у безпеці

Світловідбивачі на одязі вкрай необхідні для безпеки пішоходів, особливо в осінньо-зимовий період, коли на вулиці швидко вечоріє, і учасники дорожнього руху стають практично невидимими в сутінках. Світловідбивачі, або флікери –   допоможуть бути більш помітними на дорозі, вони відбиватимуть світло у сутінках, тож водії зможуть вчасно побачити пішохода та зупинити авто.

Зазвичай в усіх дорожньо-транспортних пригодах винними вважають тих, хто в момент аварії був за кермом. Однак є чимало випадків, коли водій автомобіля фізично не встигає відреагувати. Тим паче, коли річ йде про пішоходів чи велосипедистів, які у темний час доби не мають на собі світловідбивачів і їх просто не видно на дорозі. Кількість постраждалих від ДТП можна було б зменшити в рази, якби кожен пішохід або ж велосипедист дбав про те, щоб бути помітним на дорозі.

Пішохода в темному одязі, за поганих погодніх умов, водій помічає на відстані 30-40 м. Якщо ж на дорозі ожеледиця, уникнути аварії практично неможливо. І лише маючи світловідбивачі, водій побачить людину на дорозі зі 150 м. Як кажуть експерти, світловідбивачі зменшують у 6 разів ризик аварії за участю пішохода. Пішоходи, які мають на одязі світловідбиваючі елементи, на 85% знижують шанс потрапити в аварію. Адже водії помічають пішоходів раніше і зреагувати можуть швидше.

Якщо ви – батьки, а ваша дитина ходить до школи рано-вранці, коли ще темно, а повертається з секцій пізно ввечері, то вам, насамперед, слід потурбуватися про її безпеку на дорозі! Спробуємо з’ясувати, які види світловідбивачів існують. Отож:

Підвіски закріплюйте на пасок, ґудзики (краще, коли їх кілька).

Значки можна чіпляти у будь-якому місці на верхньому одязі.

Нарукавні пов’язки та браслети можна одягати не лише на руки, а й на нижню частину штанів і шапку. Крім цього, краще їх чіпляти з обох боків.

Брелки прикріплюють до сумочок, які несуть у правій руці, ідучи назустріч автомобільному потоку. Рюкзак, відповідно, за спиною.

Світловідбиваючі нашивки та наклейки роблять зимовий одяг не лише теплим та зручним, але й безпечним.

Пам’ятайте, світловідбивачів багато не буває: чим їх більше, тим краще. Навіщо так багато? Тому що аварійно-небезпечними ділянками є перехрестя, а двостороннє розміщення світловідбивача зробить пішохода помітним для водіїв, які рухаються в обидві сторони.

Як і куди чіпляти світловідбивачі? Прикріплювати цей аксесуар можна по-різному: на застібку блискавки, прив’язувати мотузкою до ременя або приколювати шпилькою до куртки. Головне, щоб світловідбивач вільно “бовтався”. Треба відзначити, що всі флікери дуже легко кріпляться на одяг, на коляску, рюкзачок, скейтборд, ролики.

В ідеалі знімні й незнімні світловідбивачі треба сполучати. Є смужки на одязі? Ви можете доповнити їх брелоками, або надягніть на зап’ястя маляти браслет на липучці. Зважайте на те, що аксесуар повинен бути видний з усіх сторін. Світловідбивачі можна придбати в дитячих супермаркетах, спортивних магазинах, торгівельних центрах за доступними цінами.

Чому варто носити світловідбиваючі елементи:

 1. Світловідбивачі роблять пішохода помітним у темну пору доби.Для того, аби зманеврувати при швидкості 50 км/год, водієві потрібно 150 метрів. У світлому одязі пішохід стає помітним за 30-75 м, а цього недостатньо для уникнення ДТП. Зі світловідбивачем пішохід стає помітним за 300 м. Таким чином, додаючи світловідбиваючі елементи на одяг, ми на 85% знижуємо шанс потрапити в аварію.
 2. Безпека велосипедистів.Велосипедисти як учасники дорожнього руху особливо потребують бути помітними. Для цього варто використовувати не лише ліхтарики, а й світловідбивачі.
 3. Оригінальна прикраса для одягу.Заохотити дітей одягати флікери можна завдяки їх дизайну. Це може бути браслет, брелок чи наліпка на рюкзак.

 

Пам’ятка батькам дітей, які часто хворіють

 

 

 

 

 

Насилля в сім’ї» Методичний посібник

 

 

 

Будемо відвертими: це правильне рішення!!!Здро’я і безпека дітей від кібргзлочинів — це вимога сьогодення.

 

http://health.zp.ua/Виклик лікаря онлайн

Права та обов’язки батьків здобувачів освіти
Статтею 55-ю Закону України «Про освіту» визначено права та обов’язки батьків здобувачів освіти. Ця стаття починається із того, що виховання в сім’ї є першоосновою розвитку дитини як особистості. Батьки мають рівні права та обов’язки щодо освіти і розвитку дитини. Далі безпосередньо йдеться про батьків здобувачів освіти.
Батьки мають право:
• захищати відповідно до законодавства права та законні інтереси здобувачів освіти;
• звертатися до закладів освіти, органів управління освітою з питань освіти;
• обирати заклад освіти, освітню програму, вид і форму здобуття дітьми відповідної освіти;
• брати участь у громадському самоврядуванні закладу освіти, зокрема обирати і бути обраними до органів громадського самоврядування закладу освіти.
Окремо варто звернути на такі права батьків:
• завчасно отримувати інформацію про всі заплановані у закладі освіти та позапланові педагогічні, психологічні, медичні, соціологічні заходи, дослідження, обстеження, педагогічні експерименти та надавати згоду на участь у них дитини;
• брати участь у розробленні індивідуальної програми розвитку дитини та/або індивідуального навчального плану;
• отримувати інформацію про діяльність закладу освіти, результати навчання своїх дітей (дітей, законними представниками яких вони є) і результати оцінювання якості освіти у закладі освіти та його освітньої діяльності.
При цьому батьки здобувачів освіти зобов’язані:
• виховувати у дітей повагу до гідності, прав, свобод і законних інтересів людини, законів та етичних норм, відповідальне ставлення до здоров’я свого й оточуючих, довкілля;
• сприяти виконанню дитиною освітньої програми та досягненню дитиною передбачених нею результатів навчання;
• поважати гідність, права, свободи і законні інтереси дитини та інших учасників освітнього процесу;
• дбати про фізичне і психічне здоров’я дитини, сприяти розвитку її здібностей, формувати навички здорового способу життя.
Особливо варті уваги й такі обов’язки батьків, які знадобляться в сучасному житті. Наприклад, формувати у дитини культуру діалогу, культуру життя у взаєморозумінні, мирі та злагоді між усіма народами, етнічними, національними, релігійними групами, представниками різних політичних і релігійних поглядів та культурних традицій, різного соціального походження, сімейного та майнового стану.
Батьки зобов’язані:
• настановленням і особистим прикладом утверджувати повагу до суспільної моралі та суспільних цінностей, зокрема правди, справедливості, патріотизму, гуманізму, толерантності, працелюбства;
• формувати у дітей усвідомлення необхідності додержуватися Конституції та законів України, захищати суверенітет і територіальну цілісність України;
• виховувати у дитини повагу до державної мови та державних символів України, національних, історичних, культурних цінностей України, дбайливе ставлення до історико-культурного надбання України;
• дотримуватися установчих документів, правил внутрішнього розпорядку закладу освіти, а також умов договору про надання освітніх послуг (за наявності).
У ч.4 ст.55 Закону вказано, что держава надає батькам здобувачів освіти допомогу у віконанні ними своих обов’язків, захіщає права сім’ї. При цьом органи державної влади та місцевого самоврядування ма ють поважаті право батьків виховувати своих дітей відповідно до Власний релігійніх и філософських Переконаний, а суб’єкти освітньої ДІЯЛЬНОСТІ ма ють враховуваті відповідні Переконаний во время организации та реализации освітнього процесса, что не винних порушуваті права, свободи та законні Захоплення других учасников освітнього процесса.