Батькам

ОГОЛОШЕННЯ

До відома батьків дітей дошкільного віку

для влаштування дитини до іншого закладу дошкільної освіти вам необхідно оформити нову заявку в електронному реєстрі reg.isuo.org

З повагою адміністрація Запорізької гімназії «Контакт»

Нет описания фото.

Вплив планшета на головний мозок дитини

Один вдома і на вулиці: правила поведінки

Постанова КМУ від 20.01.2021 №31 «Про затвердження Порядку здійснення медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти»

У зв’язку з запровадженням в Україні з 08 до 24 січня 2021 року посиленних карантинних обмежень, зокрема на цей час учням заборонено відвідувати заклади загальної середньої освіти, в Запорізькій гімназії «Контакт» у цей період освітній процес буде здійснюватися у форматі дистанційного навчання.

Правила взаємодії між учасниками освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання викладені у Пам’ятках для учнів, їхніх батьків, вчителів. 

Пам’ятка для учнів 1-4-х класів та їхніх батьків щодо організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання на період адаптивного карантину з метою упередження розповсюдження захворюваності на Covid-19

Пам’ятка для учнів 5-11 класів та їхніх батьків щодо організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання на період карантину з метою упередження розповсюдження захворюваності на Covid-19

Розклад занять для учнів 1-4-х класів на період 11-24 січня 2021 року (дистанційний формат)

Розклад занять для учнів 5-11 класів на період 11.01. — 24.01. 2021 року (дистанційний формат)

ТРИВАЛІСТЬ НАВЧАЛЬНОГО ЗАНЯТТЯ ПІД ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО ФОРМАТУ ЛИШАЄТЬСЯ НЕЗМІННОЮ – РОЗ’ЯСНЕННЯ МОН

Розклад навчальних занять для учнів 5-11-х класів на період дистанційного навчання з 02.11. до 13.11. 2020

Дистанційне та домашнє навчання: як батькам організувати освітній процес

Пам’ятка для учнів 5-11 класів та батьків щодо організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання на період карантину

Електронний щоденник і журнал в соціальній системі освіти України «Нові знання»

Інструкція для учнів та батьків щодо роботи з порталом NZ.UA

Як подати заявку до ІРЦ на комплексну оцінку

ДІТИ В ІНТЕРНЕТІ: ЯК НАВЧИТИ БЕЗПЕЦІ У ВІРТУАЛЬНОМУ СВІТІ. Посібник для батьків

Харчування учнів – ХЕРСОНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТ. №41 Херсонської міської ради

Наказ ДОН ЗМР від 13.01.2021 №04р Про внесення змiн до наказу департаменту освiти i науки Запорiзькоi мiськоi ради вiд 04.L2.2020 Nч343р «Про органiзацiю харчування учнiв у закладах загальної середньої освiти м.Запорiжжя у 2021 роцi»

Організація харчування

Наказ ДОН ЗМР від 29.12.2020 №364р «Про дотримання санiтарних вимог у закладах загальної середньої освiти при органiзацiї харчування здобувачiв освiти»

Про внесення змін до Положення про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти денної форми навчання м. Запоріжжя, затвердженого рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 17.12.2018 № 628 «Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти денної форми навчання м. Запоріжжя» (зі змінами)

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 28.10.2020 № 440 «Про затвердження переліків категорій дітей, що забезпечуються безоплатним харчуванням у комунальних закладах освіти, та встановлення показників вартості харчування дітей у комунальних закладах освіти м. Запоріжжя у 2021 році»

Санітарний регламент для закладів зальної середньої освіти. Наказ МОЗ від 25.09.2020 №2205

Наказ ТВО Вознесенівського району від 31.08.2020 № 137 «Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти Вознесенівського району у 2020/2021 навчальному році»

ОЗДОРОВЛЕННЯ

Зміни до законодавчих актів. Про затвердження Положення про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» за рахунок бюджетних коштів

Зміни та доповнення, які відбулися в новій редакції Положень про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до ДПУ «МДЦ «Артек» та ДП «»УДЦ «Молода гвардія»

До уваги батьків/ законних представників дитини, які мають право на безоплатне оздоровлення дітей за рахунок Державного бюджету України

Пояснення МОН та МОЗ України щодо особливостей проходження учнями профілактичних медичних оглядів

Рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 01.09.2020 №354 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 29.10.2018 №473 «Про встановлення тарифіф на перевезення пасажирів у міському електротранспорті Запорізького комунального підприємства»

УВАГА! Правила дорожнього руху 2020: пункт 15. Зупинка і стоянка

ОГОЛОШЕННЯ

Приймання заяв для зарахування дітей до дошкільних груп Запорізької гімназії «Контакт» здійснюється шляхом попереднього запису батьків (або їх законних представників) на прийом за телефоном: (061)2268422 . Обов’язковим є  дотриманням протиепідемічних заходів.                                            

 

Лист МОН від 22.06.2020 № 1/9-338 «ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНІВ УКРАЇНИ ЩОДО ОКРЕМИХ ПИТАНЬ ЗАВЕРШЕННЯ 2019/2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ»

ПАМ`ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ! Правила та ризики відвідування дітьми дошкільної групи на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)

Завершення навчального року 2019-2020. Звернення директора Запорізької гімназії «Контакт» Тамари Заварзіної

Графік проведення підсумкових контрольних робіт та підсумкового оцінювання учнів 1-11-х класів Запорізької гімназії «Контакт» за ІІ семестр 2019-2020 н.р.

Звернення до батьків під час карантину

Оголошення

          Шановні батьки! Якщо у вас є потреба отримати консультацію щодо дій з заявками на влаштування дітей до дошкільного закладу, вам необхідно звернутися за телефонами:

  • тел. (061) 226-24-09, головний спеціаліст територіального відділу освіти Вознесенівського району Жуковська С.Б.

вівторок 14.00 — 16.00,  четвер 9.00 — 12.00;

  • тел. (061) 226-84-22, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗГ «Контакт» Архангельська О.М.

щоденно 9.00-14.00, крім суботи та неділі.

          Самостійно оформити заявку на влаштування дитини до будь-якого закладу дошкільної освіти можна за допомогою сайту: reg.isuo.org

МОН и МОЗ надали рекомендації батькам учнів

Поради батькам дошкільників

 

Поради батькам. Правила поведінки дошкільників

ВСЕ ПРО БУЛІНГ

 

 

Відповідальність  за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності

Стаття 259 КК передбачає відповідальність за спеціальний вид неправдивого повідомлення про вчинення злочину — терористичного акту.

За ч. 1 ст. 259 КК кваліфікує зазнаки, тобто безсумнівно для винної особи, неправдиве повідомлення про терористичний акт, яким створювалася загроза для життя людей чи настання інших тяжких наслідків (тілесних ушкоджень багатьом людям, заподіянням великої матеріальної шкоди тощо).

Завідомо неправдиве повідомлення може стосуватися підготовки вибуху, підпалу чи інших дій, що загрожують загибелі людей чи настанням інших тяжких наслідків.

Якщо неправдиве повідомлення було вчинене повторно або спричинило тяжкі наслідки, то діяння кваліфікується за ч. 2 ст. 259 КК.

Неправдиве повідомлення вчинюється умисно. Повідомлення про терористичний акт внаслідок помилки складу злочину не утворює.

Мотивами неправдивого повідомлення про терористичний акт можуть бути різні спонукання — кар’єризм, помста, хуліганство тощо.

Відповідальність за неправдиве повідомлення про терористичний акт настає з шістнадцяти років.

Імунізація дитини — запорука ьезпечногомайбутнього всіх нас!

ЗАКОН УКРАЇНИ

ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)

Наказ про заходи протидії булінгу в Запорізькій гімназії «Контакт»

План заходів Запорізької гімназії «Контакт» щодо запобігання та протидії булінгу на 2020 рік

 

 

 

 

 

 

 

Інформація Управління державної міграційної служби України в Запорізькій області щодо своєчасного оформлення ID-картки дитині, якій виповнилося 14 років

Розвиток дитини — обов’язок батьків!!!

Чому важливі світловідбивачі

Будь помітним — будь у безпеці

Світловідбивачі на одязі вкрай необхідні для безпеки пішоходів, особливо в осінньо-зимовий період, коли на вулиці швидко вечоріє, і учасники дорожнього руху стають практично невидимими в сутінках. Світловідбивачі, або флікери –   допоможуть бути більш помітними на дорозі, вони відбиватимуть світло у сутінках, тож водії зможуть вчасно побачити пішохода та зупинити авто.

Зазвичай в усіх дорожньо-транспортних пригодах винними вважають тих, хто в момент аварії був за кермом. Однак є чимало випадків, коли водій автомобіля фізично не встигає відреагувати. Тим паче, коли річ йде про пішоходів чи велосипедистів, які у темний час доби не мають на собі світловідбивачів і їх просто не видно на дорозі. Кількість постраждалих від ДТП можна було б зменшити в рази, якби кожен пішохід або ж велосипедист дбав про те, щоб бути помітним на дорозі.

Пішохода в темному одязі, за поганих погодніх умов, водій помічає на відстані 30-40 м. Якщо ж на дорозі ожеледиця, уникнути аварії практично неможливо. І лише маючи світловідбивачі, водій побачить людину на дорозі зі 150 м. Як кажуть експерти, світловідбивачі зменшують у 6 разів ризик аварії за участю пішохода. Пішоходи, які мають на одязі світловідбиваючі елементи, на 85% знижують шанс потрапити в аварію. Адже водії помічають пішоходів раніше і зреагувати можуть швидше.

Якщо ви – батьки, а ваша дитина ходить до школи рано-вранці, коли ще темно, а повертається з секцій пізно ввечері, то вам, насамперед, слід потурбуватися про її безпеку на дорозі! Спробуємо з’ясувати, які види світловідбивачів існують. Отож:

Підвіски закріплюйте на пасок, ґудзики (краще, коли їх кілька).

Значки можна чіпляти у будь-якому місці на верхньому одязі.

Нарукавні пов’язки та браслети можна одягати не лише на руки, а й на нижню частину штанів і шапку. Крім цього, краще їх чіпляти з обох боків.

Брелки прикріплюють до сумочок, які несуть у правій руці, ідучи назустріч автомобільному потоку. Рюкзак, відповідно, за спиною.

Світловідбиваючі нашивки та наклейки роблять зимовий одяг не лише теплим та зручним, але й безпечним.

Пам’ятайте, світловідбивачів багато не буває: чим їх більше, тим краще. Навіщо так багато? Тому що аварійно-небезпечними ділянками є перехрестя, а двостороннє розміщення світловідбивача зробить пішохода помітним для водіїв, які рухаються в обидві сторони.

Як і куди чіпляти світловідбивачі? Прикріплювати цей аксесуар можна по-різному: на застібку блискавки, прив’язувати мотузкою до ременя або приколювати шпилькою до куртки. Головне, щоб світловідбивач вільно “бовтався”. Треба відзначити, що всі флікери дуже легко кріпляться на одяг, на коляску, рюкзачок, скейтборд, ролики.

В ідеалі знімні й незнімні світловідбивачі треба сполучати. Є смужки на одязі? Ви можете доповнити їх брелоками, або надягніть на зап’ястя маляти браслет на липучці. Зважайте на те, що аксесуар повинен бути видний з усіх сторін. Світловідбивачі можна придбати в дитячих супермаркетах, спортивних магазинах, торгівельних центрах за доступними цінами.

Чому варто носити світловідбиваючі елементи:

  1. Світловідбивачі роблять пішохода помітним у темну пору доби.Для того, аби зманеврувати при швидкості 50 км/год, водієві потрібно 150 метрів. У світлому одязі пішохід стає помітним за 30-75 м, а цього недостатньо для уникнення ДТП. Зі світловідбивачем пішохід стає помітним за 300 м. Таким чином, додаючи світловідбиваючі елементи на одяг, ми на 85% знижуємо шанс потрапити в аварію.
  2. Безпека велосипедистів.Велосипедисти як учасники дорожнього руху особливо потребують бути помітними. Для цього варто використовувати не лише ліхтарики, а й світловідбивачі.
  3. Оригінальна прикраса для одягу.Заохотити дітей одягати флікери можна завдяки їх дизайну. Це може бути браслет, брелок чи наліпка на рюкзак.

 

 

 

Насилля в сім’ї» Методичний посібник

 

 

 

Будемо відвертими: це правильне рішення!!!Здро’я і безпека дітей від кібргзлочинів — це вимога сьогодення.

 

http://health.zp.ua/Виклик лікаря онлайн

Права та обов’язки батьків здобувачів освіти
Статтею 55-ю Закону України «Про освіту» визначено права та обов’язки батьків здобувачів освіти. Ця стаття починається із того, що виховання в сім’ї є першоосновою розвитку дитини як особистості. Батьки мають рівні права та обов’язки щодо освіти і розвитку дитини. Далі безпосередньо йдеться про батьків здобувачів освіти.
Батьки мають право:
• захищати відповідно до законодавства права та законні інтереси здобувачів освіти;
• звертатися до закладів освіти, органів управління освітою з питань освіти;
• обирати заклад освіти, освітню програму, вид і форму здобуття дітьми відповідної освіти;
• брати участь у громадському самоврядуванні закладу освіти, зокрема обирати і бути обраними до органів громадського самоврядування закладу освіти.
Окремо варто звернути на такі права батьків:
• завчасно отримувати інформацію про всі заплановані у закладі освіти та позапланові педагогічні, психологічні, медичні, соціологічні заходи, дослідження, обстеження, педагогічні експерименти та надавати згоду на участь у них дитини;
• брати участь у розробленні індивідуальної програми розвитку дитини та/або індивідуального навчального плану;
• отримувати інформацію про діяльність закладу освіти, результати навчання своїх дітей (дітей, законними представниками яких вони є) і результати оцінювання якості освіти у закладі освіти та його освітньої діяльності.
При цьому батьки здобувачів освіти зобов’язані:
• виховувати у дітей повагу до гідності, прав, свобод і законних інтересів людини, законів та етичних норм, відповідальне ставлення до здоров’я свого й оточуючих, довкілля;
• сприяти виконанню дитиною освітньої програми та досягненню дитиною передбачених нею результатів навчання;
• поважати гідність, права, свободи і законні інтереси дитини та інших учасників освітнього процесу;
• дбати про фізичне і психічне здоров’я дитини, сприяти розвитку її здібностей, формувати навички здорового способу життя.
Особливо варті уваги й такі обов’язки батьків, які знадобляться в сучасному житті. Наприклад, формувати у дитини культуру діалогу, культуру життя у взаєморозумінні, мирі та злагоді між усіма народами, етнічними, національними, релігійними групами, представниками різних політичних і релігійних поглядів та культурних традицій, різного соціального походження, сімейного та майнового стану.
Батьки зобов’язані:
• настановленням і особистим прикладом утверджувати повагу до суспільної моралі та суспільних цінностей, зокрема правди, справедливості, патріотизму, гуманізму, толерантності, працелюбства;
• формувати у дітей усвідомлення необхідності додержуватися Конституції та законів України, захищати суверенітет і територіальну цілісність України;
• виховувати у дитини повагу до державної мови та державних символів України, національних, історичних, культурних цінностей України, дбайливе ставлення до історико-культурного надбання України;
• дотримуватися установчих документів, правил внутрішнього розпорядку закладу освіти, а також умов договору про надання освітніх послуг (за наявності).
У ч.4 ст.55 Закону вказано, что держава надає батькам здобувачів освіти допомогу у віконанні ними своих обов’язків, захіщає права сім’ї. При цьом органи державної влади та місцевого самоврядування ма ють поважаті право батьків виховувати своих дітей відповідно до Власний релігійніх и філософських Переконаний, а суб’єкти освітньої ДІЯЛЬНОСТІ ма ють враховуваті відповідні Переконаний во время организации та реализации освітнього процесса, что не винних порушуваті права, свободи та законні Захоплення других учасников освітнього процесса.