Дистанційне та домашнє навчання: як батькам організувати освітній процес
Електронний щоденник і журнал в соціальній системі освіти України «Нові знання»
Інструкція для учнів та батьків щодо роботи з порталом NZ.UA
Як подати заявку до ІРЦ на комплексну оцінку
ДІТИ В ІНТЕРНЕТІ: ЯК НАВЧИТИ БЕЗПЕЦІ У ВІРТУАЛЬНОМУ СВІТІ. Посібник для батьків
Санітарний регламент для закладів зальної середньої освіти. Наказ МОЗ від 25.09.2020 №2205
ОЗДОРОВЛЕННЯ
Пояснення МОН та МОЗ України щодо особливостей проходження учнями профілактичних медичних оглядів
УВАГА! Правила дорожнього руху 2020: пункт 15. Зупинка і стоянка
ОГОЛОШЕННЯ
Приймання заяв для зарахування дітей до дошкільних груп Запорізької гімназії «Контакт» здійснюється шляхом попереднього запису батьків (або їх законних представників) на прийом за телефоном: (061)2268422 . Обов’язковим є дотриманням протиепідемічних заходів.
Запорізька гімназія «Контакт» оголошує додатковий набір учнів у 2,7, 9 та 10 класи. За інформацією звертайтеся за адресою: вул. Сєдова 1-В, телефон:(061)226-84-29, (061) 226-84-22.
Звернення до батьків під час карантину
Оголошення
Шановні батьки! Якщо у вас є потреба отримати консультацію щодо дій з заявками на влаштування дітей до дошкільного закладу, вам необхідно звернутися за телефонами:
- тел. (061) 226-24-09, головний спеціаліст територіального відділу освіти Вознесенівського району Жуковська С.Б.
вівторок 14.00 — 16.00, четвер 9.00 — 12.00;
- тел. (061) 226-84-22, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗГ «Контакт» Архангельська О.М.
щоденно 9.00-14.00, крім суботи та неділі.
Самостійно оформити заявку на влаштування дитини до будь-якого закладу дошкільної освіти можна за допомогою сайту: reg.isuo.org
Поради батькам. Правила поведінки дошкільників
ВСЕ ПРО БУЛІНГ
Відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності
Стаття 259 КК передбачає відповідальність за спеціальний вид неправдивого повідомлення про вчинення злочину — терористичного акту.
За ч. 1 ст. 259 КК кваліфікує зазнаки, тобто безсумнівно для винної особи, неправдиве повідомлення про терористичний акт, яким створювалася загроза для життя людей чи настання інших тяжких наслідків (тілесних ушкоджень багатьом людям, заподіянням великої матеріальної шкоди тощо).
Завідомо неправдиве повідомлення може стосуватися підготовки вибуху, підпалу чи інших дій, що загрожують загибелі людей чи настанням інших тяжких наслідків.
Якщо неправдиве повідомлення було вчинене повторно або спричинило тяжкі наслідки, то діяння кваліфікується за ч. 2 ст. 259 КК.
Неправдиве повідомлення вчинюється умисно. Повідомлення про терористичний акт внаслідок помилки складу злочину не утворює.
Мотивами неправдивого повідомлення про терористичний акт можуть бути різні спонукання — кар’єризм, помста, хуліганство тощо.
Відповідальність за неправдиве повідомлення про терористичний акт настає з шістнадцяти років.
Імунізація дитини — запорука ьезпечногомайбутнього всіх нас!
ЗАКОН УКРАЇНИ |
ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)
Наказ про заходи протидії булінгу в Запорізькій гімназії «Контакт»
План заходів Запорізької гімназії «Контакт» щодо запобігання та протидії булінгу на 2019 рік
Розвиток дитини — обов’язок батьків!!!
Чому важливі світловідбивачі
Будь помітним — будь у безпеці
Світловідбивачі на одязі вкрай необхідні для безпеки пішоходів, особливо в осінньо-зимовий період, коли на вулиці швидко вечоріє, і учасники дорожнього руху стають практично невидимими в сутінках. Світловідбивачі, або флікери – допоможуть бути більш помітними на дорозі, вони відбиватимуть світло у сутінках, тож водії зможуть вчасно побачити пішохода та зупинити авто.
Зазвичай в усіх дорожньо-транспортних пригодах винними вважають тих, хто в момент аварії був за кермом. Однак є чимало випадків, коли водій автомобіля фізично не встигає відреагувати. Тим паче, коли річ йде про пішоходів чи велосипедистів, які у темний час доби не мають на собі світловідбивачів і їх просто не видно на дорозі. Кількість постраждалих від ДТП можна було б зменшити в рази, якби кожен пішохід або ж велосипедист дбав про те, щоб бути помітним на дорозі.
Пішохода в темному одязі, за поганих погодніх умов, водій помічає на відстані 30-40 м. Якщо ж на дорозі ожеледиця, уникнути аварії практично неможливо. І лише маючи світловідбивачі, водій побачить людину на дорозі зі 150 м. Як кажуть експерти, світловідбивачі зменшують у 6 разів ризик аварії за участю пішохода. Пішоходи, які мають на одязі світловідбиваючі елементи, на 85% знижують шанс потрапити в аварію. Адже водії помічають пішоходів раніше і зреагувати можуть швидше.
Якщо ви – батьки, а ваша дитина ходить до школи рано-вранці, коли ще темно, а повертається з секцій пізно ввечері, то вам, насамперед, слід потурбуватися про її безпеку на дорозі! Спробуємо з’ясувати, які види світловідбивачів існують. Отож:
Підвіски закріплюйте на пасок, ґудзики (краще, коли їх кілька).
Значки можна чіпляти у будь-якому місці на верхньому одязі.
Нарукавні пов’язки та браслети можна одягати не лише на руки, а й на нижню частину штанів і шапку. Крім цього, краще їх чіпляти з обох боків.
Брелки прикріплюють до сумочок, які несуть у правій руці, ідучи назустріч автомобільному потоку. Рюкзак, відповідно, за спиною.
Світловідбиваючі нашивки та наклейки роблять зимовий одяг не лише теплим та зручним, але й безпечним.
Пам’ятайте, світловідбивачів багато не буває: чим їх більше, тим краще. Навіщо так багато? Тому що аварійно-небезпечними ділянками є перехрестя, а двостороннє розміщення світловідбивача зробить пішохода помітним для водіїв, які рухаються в обидві сторони.
Як і куди чіпляти світловідбивачі? Прикріплювати цей аксесуар можна по-різному: на застібку блискавки, прив’язувати мотузкою до ременя або приколювати шпилькою до куртки. Головне, щоб світловідбивач вільно “бовтався”. Треба відзначити, що всі флікери дуже легко кріпляться на одяг, на коляску, рюкзачок, скейтборд, ролики.
В ідеалі знімні й незнімні світловідбивачі треба сполучати. Є смужки на одязі? Ви можете доповнити їх брелоками, або надягніть на зап’ястя маляти браслет на липучці. Зважайте на те, що аксесуар повинен бути видний з усіх сторін. Світловідбивачі можна придбати в дитячих супермаркетах, спортивних магазинах, торгівельних центрах за доступними цінами.
Чому варто носити світловідбиваючі елементи:
- Світловідбивачі роблять пішохода помітним у темну пору доби.Для того, аби зманеврувати при швидкості 50 км/год, водієві потрібно 150 метрів. У світлому одязі пішохід стає помітним за 30-75 м, а цього недостатньо для уникнення ДТП. Зі світловідбивачем пішохід стає помітним за 300 м. Таким чином, додаючи світловідбиваючі елементи на одяг, ми на 85% знижуємо шанс потрапити в аварію.
- Безпека велосипедистів.Велосипедисти як учасники дорожнього руху особливо потребують бути помітними. Для цього варто використовувати не лише ліхтарики, а й світловідбивачі.
- Оригінальна прикраса для одягу.Заохотити дітей одягати флікери можна завдяки їх дизайну. Це може бути браслет, брелок чи наліпка на рюкзак.
Насилля в сім’ї» Методичний посібник
Будемо відвертими: це правильне рішення!!!Здро’я і безпека дітей від кібргзлочинів — це вимога сьогодення.
http://health.zp.ua/Виклик лікаря онлайн
Права та обов’язки батьків здобувачів освіти
Статтею 55-ю Закону України «Про освіту» визначено права та обов’язки батьків здобувачів освіти. Ця стаття починається із того, що виховання в сім’ї є першоосновою розвитку дитини як особистості. Батьки мають рівні права та обов’язки щодо освіти і розвитку дитини. Далі безпосередньо йдеться про батьків здобувачів освіти.
Батьки мають право:
• захищати відповідно до законодавства права та законні інтереси здобувачів освіти;
• звертатися до закладів освіти, органів управління освітою з питань освіти;
• обирати заклад освіти, освітню програму, вид і форму здобуття дітьми відповідної освіти;
• брати участь у громадському самоврядуванні закладу освіти, зокрема обирати і бути обраними до органів громадського самоврядування закладу освіти.
Окремо варто звернути на такі права батьків:
• завчасно отримувати інформацію про всі заплановані у закладі освіти та позапланові педагогічні, психологічні, медичні, соціологічні заходи, дослідження, обстеження, педагогічні експерименти та надавати згоду на участь у них дитини;
• брати участь у розробленні індивідуальної програми розвитку дитини та/або індивідуального навчального плану;
• отримувати інформацію про діяльність закладу освіти, результати навчання своїх дітей (дітей, законними представниками яких вони є) і результати оцінювання якості освіти у закладі освіти та його освітньої діяльності.
При цьому батьки здобувачів освіти зобов’язані:
• виховувати у дітей повагу до гідності, прав, свобод і законних інтересів людини, законів та етичних норм, відповідальне ставлення до здоров’я свого й оточуючих, довкілля;
• сприяти виконанню дитиною освітньої програми та досягненню дитиною передбачених нею результатів навчання;
• поважати гідність, права, свободи і законні інтереси дитини та інших учасників освітнього процесу;
• дбати про фізичне і психічне здоров’я дитини, сприяти розвитку її здібностей, формувати навички здорового способу життя.
Особливо варті уваги й такі обов’язки батьків, які знадобляться в сучасному житті. Наприклад, формувати у дитини культуру діалогу, культуру життя у взаєморозумінні, мирі та злагоді між усіма народами, етнічними, національними, релігійними групами, представниками різних політичних і релігійних поглядів та культурних традицій, різного соціального походження, сімейного та майнового стану.
Батьки зобов’язані:
• настановленням і особистим прикладом утверджувати повагу до суспільної моралі та суспільних цінностей, зокрема правди, справедливості, патріотизму, гуманізму, толерантності, працелюбства;
• формувати у дітей усвідомлення необхідності додержуватися Конституції та законів України, захищати суверенітет і територіальну цілісність України;
• виховувати у дитини повагу до державної мови та державних символів України, національних, історичних, культурних цінностей України, дбайливе ставлення до історико-культурного надбання України;
• дотримуватися установчих документів, правил внутрішнього розпорядку закладу освіти, а також умов договору про надання освітніх послуг (за наявності).
У ч.4 ст.55 Закону вказано, что держава надає батькам здобувачів освіти допомогу у віконанні ними своих обов’язків, захіщає права сім’ї. При цьом органи державної влади та місцевого самоврядування ма ють поважаті право батьків виховувати своих дітей відповідно до Власний релігійніх и філософських Переконаний, а суб’єкти освітньої ДІЯЛЬНОСТІ ма ють враховуваті відповідні Переконаний во время организации та реализации освітнього процесса, что не винних порушуваті права, свободи та законні Захоплення других учасников освітнього процесса.