До уваги батьків майбутніх першокласників

Оголошення | Офіційний сайт Бучанської міської ради

Станом на 31.05.2021 в Запорізькій гімназії “Контакт” сформовано три перших класи загальною кількістю дітей 74. Вільні місця для зарахування у перші класи відсутні.

Адміністрація Запорізької гімназії “Контакт”

Наказ ТВО Вознесенівського району департаменту освіти і науки ЗМР від 30.11.2020 №229р “Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Вознесенівського району у 2021 році”

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВСТУПУ В 1-Й КЛАС
у 2021/2022 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

ДО УВАГИ БАТЬКІВСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОСТІ м. ЗАПОРІЖЖЯ

 Шановні батьки!

Прийом документів для зарахування дітей до першого класу Запорізької гімназії “Контакт” Запорізької міської ради Запорізької області буде здійснюватися після прийняття рішення виконавчим комітетом Запорізької міської ради та згідно з наказом МОН України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти». З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 прийом документів буде відбуватись за попереднім записом за телефоном (061) 226-84-22».

Нагадуємо, що до заяви для зарахування дитини до першого класу додаються документи:

— копія свідоцтва про народження дитини;

  • копія ІНН дитини;

— оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду” (далі- медична довідка);

  • копія довідки про щеплення;

— інші документи, які підтверджують право дитини на першочергове зарахування до 1 класу закладу освіти.

Право на першочергове зарахування мають:

  • діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджено документом;
  • діти, які є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі;
  • діти працівників цього закладу;
  • випускники дошкільного підрозділу цього закладу.

Кожен клас має відповідне оснащення, спальну кімнату або ігрову кімнату, окремий санвузол, роздягальню з індивідуальною шафкою для речей. (фотографії ви можете переглянути за посиланням).

Звертаємо Вашу увагу на необхідність наявності документу, що засвідчує особу заявника.

З метою дотримання протиепідемічних заходів в закладі освіти для приймання заяв буде виділено окреме місце. Для уникнення скупченості громадян приймання заяв буде здійснюватися відповідно до заздалегідь складеного графіку.

Для попередження поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 просимо неухильно дотримуватись протиепідемічних заходів, в тому числі соціальної дистанції.

Нагадуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів” забороняється перебування у громадських будинках і спорудах без вдягнутих засобів індивідуального захисту.

Директор Запорізької гімназії “Контакт”                                      Тамара Заварзіна

ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ В ПЕРШИХ КЛАСАХ

Зарахування дітей до перого класу Запорізької гімназії “Контакт” здійсюється у відповідності до Наказу МОН України від 16.04.2018 № 367 “Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”

Оголошення

Запорізька гімназія “Контакт” запрошує майбутніх першокласників на розвиваючі заняття. Початок занять планується розпочати з 01.10.2020 року.

Запис за телефоном: (061)226-84-22 – Ірина Василівна, заступник директора.

Адреса: вул. Патріотична, 78-А.

Google-мапа освітніх закладів Вознесенівского району м. Запоріжжя