Новини гімназії

Інформаційні матеріали до Дня Конституції України – 2023

 
Колектив Запорізької гімназії “Контакт” вітає колег з перемогою в обласній виставці “Освіта Запорізькою краю – 2023”:
Олена Петрівна Горбатюк, вихователь дошкільних груп, авторка роботи “Естетичний розвиток дітей старшого дошкільного віку засобами арттехнологій в умовах дистанційної освіти” – диплом І ступеня в номінації “Інноваційні технології в освітньому процесі закладів дошкільної освіти”
Надія Сергіївна Ігнатова, вчитель української мови та літератури, авторка роботи “Електронна книга як засіб підвищення мотивації до навчання та якості знань школяра” – диплом ІІ ступеня у номінації “Організація дистанційного освітнього процесу в закладах освіти: інноваційні знахідки”.
Бажає колегам подальших інноваційних та креативних знахідок в організації освітнього процесу!
 
   
 

Вітаємо переможців міського STEM-марафону в номінації «Пізнаємо навколишній світ»: Катиш Олена (5клас) – 2 місце; Шерстяков Дмитро (5 клас) – 2 місце; Кудрявцева Аріна (6 клас) – 3 місце; Соловйова Діана (1клас) – 3 місце; учасників: Коробка Марія (1 клас), Канаткіна Валерія (5 клас), Гук Артем (5 клас), Соляниченко Евген (5 клас). Дякуємо вчителям Вікторії Тур, Галині Готовкіній за творчий підхід та підготовку дітей до участі у Конкурсі. Бажаємо всім подальших успіхів.

Колектив Запорізької гімназії “Контакт” вітає переможців та учасників предметних конкурсів, олімпіад. Ми, педагоги, радіємо, що, навіть в умовах війни, наші учні беруть активну участь у творчих та науково-пошукових проєктах! Бажаємо подальших успіхів, творчого натхнення, завзятості у реалізації мети!!! Наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ нашою активною освітньою діяльністю: “Успішна молодь – успішна УКРАЇНА”!

 
   

Вітаємо Дихнову Марію, ученицю 9б класу, яка посіла ІІ місце у ХХІІ Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості (міський етап), що проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» у номінації «Література»

9 років тому росія розпочала найбільшу з часів Другої світової війни військову агресію в Європі. Грубо порушуючи територіальну цілісність та суверенітет України, російські війська окупували Крим – це було першою частиною російсько-української війни.

20 лютого 2014 року розпочалось активне переміщенням російських військових підрозділів у Криму та в районі Керченської протоки. Ця дата зафіксована на відомчій медалі Міністерства оборони росії «За повернення Криму».

24 лютого 2014 року кораблі військово-морського флоту росії, які охороняли морську акваторію в районі проведення Сочинської олімпіади, прийняли на борт у Новоросійську «зелених чоловічків» разом із бойовою технікою та взяли курс на Севастополь.

Російські військові заходили в Крим без розпізнавальних знаків, із місцевих жителів створювали та озброювали іррегулярні формування найманців, їх використовували разом із підрозділами збройних сил рф, дислокованими в Криму.

26 лютого на заклик Меджлісу кримськотатарського народу до Верховної Ради Криму вийшли тисячі кримських татар, українських активістів та представників інших національностей, щоб чинити спротив російській окупації та підтримати територіальну цілісність України. Мітинг зібрав від 5 до 10 тисяч учасників. Внаслідок тисняви та сутичок загинули двоє мітингувальників, 79 осіб дістали поранень різного ступеня тяжкості.

Мітинг проходив під кримськотатарським прапором. Золота тамга на блакитному стязі – синонім чистоти та свободи, чесності й вірності, бездоганності та сили – для всього світу стала символом нескореності та мужності народу, символом боротьби за свої права, боротьби за повернення Криму під контроль України, символом опору загарбникам, символом духу свободи, закладеного багатьма поколіннями.

Вже наступного дня, 27 лютого, о 5-й ранку будівлі Верховної Ради та уряду Автономної Республіки Крим були захоплені російськими спецпризначенцями.

28 лютого Верховна Рада Криму під «наглядом» російських спецслужб та військових проголосувала за проведення референдуму про статус Криму. Того ж дня підрозділи збройних сил рф розпочали блокування українських військових частин та об’єктів на півострові, захопили аеропорти Бельбек і Сімферополь, сухопутні в’їзди до Криму з боку Херсонщини.

16 березня 2014 року відбувся псевдореферендум про статус Криму. Цей захід, зрежисований росією, бойкотували кримські татари та інші проукраїнськи налаштовані жителі півострова.

25 березня захоплено останню військову частину, що тримала український прапор у Криму – морський тральник «Черкаси» Військово-морських сил України. Відтоді Автономна Республіка Крим і місто Севастополь окуповані збройними силами росії.

Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії росії, яка заперечує окупацію півострова і називає її «відновленням історичної справедливості». Протягом цих років країна-агресор продовжує цей шлях загарбництва та викривлення історії, захоплення територій України та знищення наших міст.

Увесь цей час кримський спротив триває. Крим чекає на повернення в Україну.

У 2020 році, у річницю проведення мітингу 26 лютого, Указом Президента України № 58/2020 була встановлена пам’ятна дата – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Крим – це Батьківщина українців і кримськотатарського народу, які по праву є господарями своєї землі.

Комунальний заклад “Обласний центр патріотичного виховання молоді” Запорізької обласної ради сумісно з ГО “Юнацький корпус Запоріжжя” пропонує всім бажаючим долучитися до збору та виготовлення окопних свічок для Захисників і Захисниць України. Збір виробів відбудеться 01.02.2023-21.02.2023 в Обласному центрі патріотичного виховання молоді за адресою вул. Патріотична, 49 (каб.24). Контактна особа – Євтушенко Демид (0666717683), провідний фахівець сектору військово-патріотичного виховання.

Колектив Запорізької гімназії “Контакт” вітає Анастасію ДРУЯН, ученицю 6-Б класу, та її керівника Надію ІГНАТОВУ, вчителя української мови та літератури, з ІІІ місцем в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу на написання есе “Війна за СВІЙ шлях” (дитячий погляд). Разом наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ!!!

Вітаємо Олену КАТИШ, ученицю 5 класу Запорізької гімназії “Контакт”, яка посіла ІІ призове місце у обласному етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Вчитель: Юлія СЕВАСТЬЯНОВА. Бажаємо подальших успіхів й досягнень у вивченні української мови.

За результами участі у міському конкурсі читців “Мова єднає” команда учнів та вчителів Запорізької гімназії “Контакт” була відзначена грмотами та подяками Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. Колектив гімназії вітає із ІІІ призовим місцем Зінакову Марію, ученицю 2-В класу (вчитель Ольга Сатаєва) ; лауреатів конкурсу у номінації “За творчу перспективу” – Друян Анастасію, ученицю 6-Б класу, Троян Кіру, ученицю 10 класу (вчитель Надія Ігнатова) ; в номінації “За майстерність у розкритті патріотичної теми” – Шинкаренко Софію та Зайченка Романа, учнів 2-А класу (вчитель Ольга Кищик); Дороніну Варвару, ученицю 3 класу (вчитель Анастасія Головльова). Бажає подальших творчих пошуків, креативних підходів у вивченні та популяризації української мови

 

 

 21 грудня 2022 року, був переданий різдвяний подарунок захисникам та зихисницям України – ” Смаколики для ЗСУ”, який підготував колектив 5-А класу Запорізької гімназії “Контакт”. Віримо в ЗСУ. Наближаємо Перемогу .

Вітаємо вчителів початкових класів Запорізької гімназії “Контакт” Анастасію ГОЛОВЛЬОВУ та Вікторію ТУР з успішним проходженням СЕРТИФІКАЦІЇ 2023. Бажаємо невичерпного творчого натхнення й подальших успіхів і звершень! Пишаємося вами!

 

 

Шановні воїни, захисники та захисниці України! Колектив Запорізької гімназії «Контакт» вітає Вас з професійним святом Днем Збройних Сил України. Бажаємо міцного здоров’я, козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, могутньої сили волі та віри у власні сили. Віримо у вашу відвагу, непохитність й завзяття у захисті мирного неба над Україною! Зі святом Вас!

 

 

Колективний проєкт учнів 5-11 класів до Дня пам’яті та примирення

Запорізькій гімназії “Контакт” – 30 років!!!

«Хороша школа – це не лише про базові знання…»

Про нас пишуть

  24.11.2020 

«Хороша школа – це не лише про базові знання…»

Час швидкоплинний, динамічний, багатовекторний. Збагачується свідомість поколінь, переосмислюються стереотипи, змінюються освітні технології, оновлюються формації та поняття життєтворчості. Усе плине, усе набирає нового сенсу. Але є речі, які завжди будуть незмінними, які є тією константою, що вносить у наше життя здатність і прагнення до саморозвитку. Звичайно, мова йде про місію шкільної освіти, а саме про формування та розвиток особистості дитини, здатної до самовдосконалення впродовж дорослого самостійного життя.

Запорізька гімназія «Контакт» уже 30 років поспіль якісно реалізує своє призначення. Постійним пріоритетом школи залишається створення комфортних умов для здобуття учнями освіти й роботи вчителів; формування життєвих компетенцій надання глибоких знань і практичних навичок кожному, хто навчається в закладі.

Тамара Заварзіна, директор Запорізької гімназії «Контакт»:

«Кожен прожитий день, рік – це крок уперед та ще одна сторінка нашої історії, якою ми пишаємося. Я щиро вдячна своїм колегам, учням, їхнім батькам за повсякденну працю, взаємодію, допомогу в розбудові нашої школи. Спільні зусилля спрямовані на реалізацію викликів, які стоять перед школою та суспільством, а також ті, які кожен з нас ставить перед собою. Ми розуміємо, що школа — це не тільки осередок навчання, а й осередок згуртованості та співпраці, місце, де виховують самодостатню та компетентну особистість, формують у дитини загальнолюдські цінності, створюють атмосферу творчого пошуку та порозуміння.

Я бажаю своїм колегам бути такими педагогами, які запам’ятаються своїм учням не лише як професійні вчителі, але й як зацікавлені та вмотивовані особистості, яких поважають учні, до чиїх порад прислухаються, кому довіряють батьки, з теплотою та вдячністю згадують випускники. Завжди вдячна батькам наших учнів, які довірили нам найголовніше — своїх дітей — та постійно підтримують ініціативи школи.

Особливі слова вдячності та найщиріші привітання нашим випускникам, які вже визначились у своєму дорослому житті, приходять до школи, діляться власними здобутками, приводять своїх дітей у наш заклад. Бажаю нашим учням бути щасливими від усвідомлення власних досягнень і перемог та свідомо готуватись до дорослого життя.  

Я бажаю «Контакту» зберегти та примножити свої надбання, продовжувати рух уперед з урахуванням викликів та вимог сьогодення, створювати сучасний освітній простір, комфортний для дітей, учителів, батьків».

За 30 років зі стін школи вийшло багато успішних людей, які працюють у різних сферах економіки як на теренах України, так і закордоном. Приємно бачити успіхи, досягнення своїх учнів, а ще приємніше отримувати листи-подяки від випускників. Читаючи їх, розумієш, що кожен твій робочий день як учителя для когось відкриває нові горизонти життя…

Антон Суслов , випускник Запорізької гімназії «Контакт» 2014 року:

«Хороша школа – це не лише про базові знання. Це найперше середовище, у якому ти формуєшся як особистість. Значно легше передавати навчальний матеріал, ніж учити свободи. Я вдячний, що «Контакт» гідно виконує обидві функції. Тут тебе поважають учителі, бо ти хоча й маленька, але особистість. Тут ти завжди знаєш, що можеш прийти з крутою ідеєю до завуча чи директора – і тебе підтримають. Тут учнівське врядування — не порожній звук, а дієвий механізм співпраці учнів та адміністрації. Саме «Контакт» навчив мене бути проактивним і водночас відповідальним за свої вчинки, власну позицію. Саме «Контакт» розвинув почуття любові до Батьківщини, української мови та історії. Зрештою, саме «Контакт» заклав у мені той фундамент, без якого я не міг би досягти того, що маю зараз.

Наша гімназія — це не просто місце, де вчився. «Контакт» – це дім, у якому ріс, у якому твоя родина, до якого знову й знову хочеться повернутися».

Марія Веденко, випускниця Запорізької гімназії «Контакт» 2018 року:

«Школа «Контакт» подарувала мені квиток у життя завдяки вчителям, які змогли не тільки навчити мене літератури, біології, математики, але і того, як себе поводити у стресових і складних ситуаціях, як іти по життю з високо піднятою головою. Вони виховали в мені такі якості, як цілеспрямованість, стійкість, мудрість, стриманість. Школа насправді була моєю другою домівкою. Кожного дня я бачила своїх друзів, котрі залишаються мені близькими й до цього часу. Я знала кожен куточок, кожну парту та кожен плакат, які були в школі. Це почуття людина відчуває тільки в комфортних для неї умовах, такими вони були для мене й у школі. Існують такі почуття, які не можна висловити, які можна тільки пережити. Мої почуття будувалися роками здебільшого завдяки тому, що кожен учитель віддавав частину своєї душі та любові нам, учням. Цей вчинок я вважаю справжнім проявом любові — найбезкорисливішого почуття на планеті.

Дякую, школо, за те, що була еталоном щирості, мудрості й справедливості. Я взяла всі уроки, що ти мені дала, у своє доросле життя».

З днем народження, «Контакт»!!!