Початкова школа

На початок 2021-2022 н.р. у початковій школі функціонує  вісім класів і вісім груп продовженого дня.

Головне завдання початкового відділення гімназії: формування життєвої компетентності учнів шляхом створення оптимальних умов для гармонійного розвитку особистості молодшого школяра. Цьому сприяє налагоджена система навчання і виховання у режимі роботи школи повного дня.

Час перебування учнів у школі – 8.15 – 18.00.

    Режим роботи школи складено згідно діючого Санітарного регламенту для закладів загальгої середньої освіти: розклад першої половини дня забезпечує виконання навчального плану в його інваріантній та варіативній складових.

Друга половина дня передбачає час на прогулянку на свіжому повітрі, виконання домашнього завдання (2-4 класи), навчання на додаткових та індивідуальних заняттях з обраних предметів, участь у роботі курсів за вибором, гуртків за інтересами, участь у класних та шкільних виховних заходах.

У 2021/2022 навчальному році учні 1-2 класів навчаються за Освітньою програмою для 1-2 класів, розробленою під керівництвом Савченко О. Я. затверджені Наказом МОН України від 08.10.2019 № 1272.

Учні 3-4  класів навчаються за Освітньою програмою для 3-4 класів, розробленою під керівництвом Савченко О. Я. затверджені Наказом МОН України від 08.10.2019№ 1273.

ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД:

Стаценко Ірина Василівна (заступник директора з НВР, вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель)

1А клас
Кищик Ольга Євгенівна (вчитель молодших класів, спеціаліст вищої категорії)
Переяслова Людмила Федорівна (вихователь ГПД, спеціаліст)

1Б клас
Северина Вікторія Миколаївна (вчитель молодших класів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель)

Шарафудінова Яна Дмитрівна (вихователь ГПД, спеціаліст)

1В клас

Сатаєва Ольга Володимирівна (вчитель молодших класів, спеціаліст першої категорії)

Волинець Валерія Олександрівна (вихователь ГПД, спеціаліст)

2й клас
Головльова Анастасія Олегівна (вчитель молодших класів, спеціаліст ІІ категорії)
Шарафудінова Євгенія Миколаївна (вихователь ГПД, спеціаліст вищої категорії)

3А клас        
Тур Вікторія Олегівна (вчитель молодших класів, спеціаліст)
Цибульова Жанна Василівна (вихователь ГПД, спеціаліст)

 3Б клас        
Капустіна Наталя Вікторівна (вчитель молодших класів, спеціаліст,старший вчитель)
 Пересаденко Анастасія Костянтинівна (вихователь ГПД, спеціаліст)

 4А клас
 Готовкіна Галина Іванівна (вчитель молодших класів спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, пройшла сертифікацію у 2019 році)
 Халецька Людмила Миколаївна (вихователь ГПД, спеціаліст І категорії)

4Б клас
Субота Олена Михайлівна (вчитель молодших класів, спеціаліст, старший вчитель)
 Фраінт Любов Іванівна (вихователь ГПД, спеціаліст вищої категорії)

 Вчителі англійської мови
 Андрієнко Наталія Олександрівна (спеціаліст І категорії)
 Дихнова Тетяна Анатоліївна (спеціаліст вищої категорії)

Вчитель фізичної культури

Нікітінська Інна Юріївна (вчитель фізичного виховання, спеціаліст)
           

Вчитель музичного мистецтва

Домнікова Лілія Григорівна (вчитель музичного виховання, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель)

ПОЗАКЛАСНА РОБОТА

у початковій школі Запорізької гімназії «Контакт»

 

  Предмет Класи Програма
Курси в рамках позакласної роботи
1 Психологія 1-4 Програма факультативного курсу для 1 класу «Я і школа: крок назустріч»
Програма факультативного курсу для 2 класу «Королівство Внутрішнього Світу»
Програма факультативного курсу для 3-4 класів «Цікавий світ професій»
Укладач: Яланська С.Ю.( Схвалено науково-методичною радою  КЗ «ЗОІППО» ЗОР  

Протокол №  5 від 24.06.2020)

Індивідуальні та групові заняття
2 Українська мова 1-4 Авторська програма вчителя
3 Математика 1-2 Авторська програма вчителя
4 Математика.Елементи геометрії 3-4 Програми курсів за вибором для ЗНЗ. Варіативна складова Типових навчальних планів. 1-4 класи. Книга 1.Укладач: Середевічене А. О.Лист ІМЗО від 02.07.2019 № 22.1/12-Г-528
5 Коригувальна гімнастика 1-2 «Коригувальна гімнастика»  

Програма для дітей дошкільної і початкової ланки

Укладач: Аксьонова О., Лисенко Є.

(НМР КЗ «ЗОІППО» ЗОР Протокол №  4 від 21.05.2011)

Гуртки
6 Хореографія 1-4 Програми курсів за вибором для ЗНЗ.  

Варіативна складова Типових навчальних планів.

1-4 класи. Книга 1. Автор Тараканова А. П.

Лист ІМЗО від 02.07.2019 № 22.1/12-Г-528

8 Вокальний ансамбль 1-4 Навчальна програма основ музичного мистецтва.  

Автори К.В. Іваницька, Н.В. Борсук , К.В. Овсієнко.

Схвалено науково-методичною комісією МОН

Лист №1/11-4657 від 08.04.2016

   Учні 1-4 класів забезпечуються 2-разовим харчуванням за рахунок батьків.   

Умови вступу:

Для майбутніх першокласників:

  • попередній запис за телефоном ( 061)-226-84-22;
  • співбесіда щодо виявлення достатності рівня розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення дисциплін відповідно до спеціалізації закладу;

Необхідні документи:

  • заява на ім’я директора;
  • медична довідка форма №086-1/0 та карта щеплень;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • копія ідентифікаційного коду дитини;
  • при наявності пільг — документи, що їх підтверджують.

Для учнів 2 – 4 класів:

  • заява на ім’я директора;
  • особова справа учня;
  • медична довідка форма №086-1/0 та карта щеплень;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • копія ідентифікаційного коду дитини;
  • при наявності пільг — документи, що їх підтверджують.

     

Наша адреса:

вул. Патріотична, 78-А

телефони: (097) 34-89-934

(061) 226-84-10 – секретар

(061) 226-84-22 – заступники директора  з НВР

(061) 226-84-23 – черговий, медична сестра